Музична іграшка Дитячий синтезатор Hola Toys зі стільцем

- Немає в наявності
- Код: 11059
3 861 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка Hola Toys (Хола Тойс) Електронне піаніно завдяки 2 режимам програвання музики, 3 режимам для навчання грі на піаніно, можливості вибору 8 різних музичних стилів і 22 пісень прив'є малюкові любов до музики, допоможе розвинути музичний слух, координацію рук.
Функції:
- 37 клавіш з підсвічуванням;
- Тріо тварин-музикантів починають рухатися під час гри на синтезаторі;
- Функція запису та мікрофон дозволяють записати голос дитини;
- На панелі є багато кнопок, кожна з яких відповідає певному режиму гри. Тут ви знайдете основні духові, струнні та ударні інструменти, а також безліч музичних стилів та різних ритмів.
Комплектація:
- маленький дитячий стільчик,
- підставка для клавіатури
- мікрофон.
Дитячий синтезатор працює від мережі.
Характеристики:
- Бренд: Hola Toys
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Габарити піаніно: 65 х 30 х 41 см
- Габарити упаковки: 65 х 15 х 57 см
- Вага: 3,7 кг
- Вік: від 3 до 8 років
Примітка: всі іграшки Hola toys вимовляють слова та співають пісні англійською мовою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 650 мм |
- Ціна: 3 861 ₴





