Інтерактивний пупс дівчинка з аксесуарами Lovely Baby 42 см Вид 3

- Немає в наявності
- Код: 11069
1 070 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональний пупсик з цієї серії представлений у вигляді маленької дівчинки в образі феї з крильцями, у чудовій сукні та з короною на голові.
Функції:
- Рухає ніжками та ручками
- П'є з пляшечки
- Мочиться у підгузник одразу після пиття
- Їсть спеціальну кашу, яка входить у комплект
- Ходить на горщик, якщо натиснути кнопку на животику
- Плаче справжніми сльозами після пиття
- Весело пищить при натисканні на ручку
- Закриває очі, якщо дати йому пустушку
Образ пупса доповнюють браслетик, крильця та кулон. На ніжках у лялечки туфлі. Крім цього в набір входить: пляшечка, пакетик з їжею, тарілочка з приладами, горщик та підгузок.
Комплектація:
- Пупс
- Пляшечка
- Тарілочка з приладами
- Горщик
- Соска
- Підгузник
- Пакетик з їжею
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Висота пупса: 42 см
- Габарити упаковки: 38 х 18 х 33 см
- Вік: від 2 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warm Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 42 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 070 ₴
