Музичний мобіль з проектором Добрі сни карусель на ліжечко Вид 2

-26%
- Готово до відправки
- Код: 11133
1 561 ₴
1 154 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мобіль 648 A-56 зроблений у приємних голубих кольорах і оснащений чудовим музичним блоком у формі пінгвіна.
Конструкція виготовлена з первинної пластмаси, яка пофарбована високоякісними фарбами і прикрашена вилитими елементами декору. Основа кронштейна доповнена яскравою наклейкою з зображенням полунички з літерами A, B, C.
Музичний блок оснащений однією кнопкою у формі зірки, яка запускає:
- музичну композицію;
- проектор із зображенням нічного неба;
- обертання хрестовини.
Комплектація:
- 4 брязкальця кільця
- кулька
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Ел-ти живлення: Батарейки 3хАА (не входять до комплекту)
- Габарити упаковки: 52 х 9 х 40 см
- Вік: від 6 місяців
- Спосіб встановлення: На стінку ліжечка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
- Ціна: 1 154 ₴


