Танковий бій на радіокеруванні War Tank

-9%
- Готово до відправки
- Код: 11157
1 126 ₴
1 024 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Танковий Бій дозволить вашій дитині насолодитися всіма перевагами радіокерованих іграшок.
У комплект входить 2 танки, кожен з яких зроблений у реалістичному стилі військової техніки, а розрізняються вони кольором і моделлю.
Особливості моделі:
У комплект входить 2 танки, кожен з яких зроблений у реалістичному стилі військової техніки, а розрізняються вони кольором і моделлю.
Особливості моделі:
- світло фар
- башта крутиться на 360
- Пушка піднімається і опускається.
- вперед / назад;
- Колесо ліворуч / праворуч.
- 2 танки
- 2 пульти керування
Характерики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різні кольори
- Габарити танку: 27 х 11 х 10 см
- Габарити упаковки: 44 х 19 х 17 см
- Вік: від 5 років
Пульт управління працює від двох батарейок на зразок "ААА" - не входить до комплекту.
Танк працює від чотирьох батарейок типу "ААА" - не входить до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Радіус дії | 12 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Танк |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 024 ₴




