Динозавр Велоцираптор на батарейках 22 см

- Немає в наявності
- Код: 11161
488 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий динозавр на батарейках це зменшена фігурка тварини, яка населяла нашу планету в Мезозойську еру.
Динозавр ходить, видає реалістичні звуки, у нього рухаються кінцівки та світиться паща.
Іграшка виконана з якісного пластику та працює від 2-х батарейок 1,5V AAА (не входять до комплекту).
Кнопка увімкн./вимк. функцій розташована на спині тварини.
Дитина буде в захваті від можливості подумки переміщатися в часі, спостерігати за життям доісторичних істот і навіть самостійно розігрувати цікаві сюжети зі своїми вихованцями-динозаврами!
Особливість:
Динозавр ходить, видає реалістичні звуки, у нього рухаються кінцівки та світиться паща.
Іграшка виконана з якісного пластику та працює від 2-х батарейок 1,5V AAА (не входять до комплекту).
Кнопка увімкн./вимк. функцій розташована на спині тварини.
Дитина буде в захваті від можливості подумки переміщатися в часі, спостерігати за життям доісторичних істот і навіть самостійно розігрувати цікаві сюжети зі своїми вихованцями-динозаврами!
Особливість:
- Ходить
- Підсвічування пащі
- Реалістичні звуки динозавра
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різні кольори
- Габарити динозавра: 22 х 8 х 21 см
- Габарити упаковки: 25 х 15 х 23 см
- Вік: від 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 488 ₴


