Набір роботів трансформерів Бамблбі та Оптімус Прайм (з маскою Оптімус)

- Немає в наявності
- Код: 117338-1
1 413 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роботи трансформери Оптімус Прайм і Бамблбі з дитячою маскою, це головні персонажі популярного фільму та мультфільму "Трансформери", належать до групи "Автоботи", які захищають світ від злих роботів з групи "Десептікони". З цим набором дитина порине в захоплюючі битви, і зможе взяти участь у порятунку землі!
Особливості іграшки:
- Дитяча маска на резинці
- Трансформери перетворюються на машинки (Вантажівка та Chevrolet Camaro)
Характеристики:
- Упаковка: картонна коробка
- Вага: 600 г
- Вік: від 5 років
- Розмір упаковки: 35 х 11 х 68 см
- Висота роботів: 21см
- Розмір маски: 22 х 10 х 20 см
Комплектація:
- Два трансформери (Оптімус і Бамблбі)
- Дитяча маска Оптимусу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 210 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 680 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 1 413 ₴

