М’яка іграшка інтерактивного Щенячий патруль Маршал

- Немає в наявності
- Код: 153745-1
728 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка інтерактивна іграшка у вигляді головного героя відомого м/ф "Щенячий патруль". Іграшка виконана з якісних матеріалів, приємний на дотик. Це чудове щеня не залишить байдужим дитину, надихнуту добрими вчинками героїв мультфільму. Новинка кінця 2020 року. Головна відмінність від усіх колишніх м'яких іграшок серії "Щенячий патруль" – наявність функцій.
Особливості:
Особливості:
- Ходить
- Гавкає
- Співає пісеньку
- Світяться лапи
- Реагує на дотик
- Країна виробник: Китай
- Розміри цуценя: 24 x 23 x 10 см
- Матеріал: Комбінований
- Колір: Червоний
- Вік: від 2 років.
- Елементи живлення: 3 х АА
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 24 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
- Ціна: 728 ₴
