М'яка іграшка інтерактивної Щенячий патруль Скай

- Немає в наявності
- Код: 153746-1
764 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка інтерактивна іграшка у вигляді головного героя відомого м/ф "Щенячий патруль". Іграшка виконана з якісних матеріалів, приємний на дотик. Це чудове щеня не залишить байдужим дитину, надихнуту добрими вчинками героїв мультфільму. Новинка кінця 2020 року. Головна відмінність від усіх колишніх м'яких іграшок серії "Щенячий патруль" – наявність функцій.
Особливості:
Особливості:
- Ходить
- Гавкає
- Співає пісеньку
- Світяться лапи
- Реагує на дотик
- Країна виробник: Китай
- Розміри цуценя: 24 x 23 x 10 см
- Матеріал: Комбінований
- Колір: Рожевий
- Вік: від 2 років.
- Елементи живлення: 3 х АА
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 23 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 764 ₴
