Трек Хот Вілс з машинками Hot Wheels (HW09)

- Немає в наявності
- Код: 2-2001
323 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трек Hot Wheels - це захоплюючий набір, який доповнює всю колекцію треків, створюючи неймовірну атмосферу гонок. Цей набір призначений для хлопчиків, які вже мають хоча б один трек Hot Wheels, щоб об'єднати вже наявні деталі з цим треком запуску.
Особливості іграшки:
- Деталі можна з'єднати з іншими треками How Wheels
Характеристики:
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 29 х 6 х 23 см
- Довжина елементів для запуску: 33,5
- Вага: 350 р.
- Вік: від трьох років
Комплектація:
- Фігура горили
- Дві машинки
- Ворота
- Запуск і елемент дороги
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Стартовий набір |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 323 ₴
