Дитячий трек запуск Хот Вілс | Hot Wheels HW201 (одна машинка)

- Немає в наявності
- Код: 2-2007
474 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трек Hot Wheels - це дуже цікава іграшка, яка дозволяє хлопцю зануритися в світ гонок, в якому немає обмежень для фантазії. Цей трек представляє себе трасу з запуском, з однією петлею і вогняними воротами
Особливості іграшки
- Деталі можна з'єднати з іншими треками How Wheels
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 44 х 5.5 х 23.5 см
- Довжина траси (без запуску): 128 см
- Довжина запуску: 25.5 см
- Вага: 500 г.
- Вік: від трьох років
Комплектація:
- Вогняні ворота
- Одна машинка
- Форма фіксації петлі
- Запуск і елементи дороги
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 1535 мм |
| Протяжність дороги | 1.28 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 235 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 55 мм |
- Ціна: 474 ₴

