Лялька шарнірна "Казковий патруль" Сніжка 23см

- Немає в наявності
- Код: 2-2015
381 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Казковий патруль - це популярний дитячий мультсеріал, який розповідає про пригоди чотирьох дівчаток-чарівниць, які приїхали в місто Мишкін. У цьому наборі представлена лялька Сніжка, одна з основних персонажів мультфільму, вона має свій яскравий і виразний образ і характер. Лялечка доповнить колекцію дівчинки, або ж стане першою лялькою із серії, за допомогою якої ваша дитина зможе розігрувати сценки з мультика, і просто весело проводити час.
Особливості іграшки
- висока рухливість (шарнірна)
- яскраве та густе волосся
- яскравий одяг
Характеристики:
- Упаковка: блістер
- Розмір упаковки: 31 х 5,5 х 20 см
- Висота ляльки: 23 см
- Вага: 200 г
- Вік: від 3 років
Комплектація:
- Лялька
- Одяг лялечки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 23 см |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Персонажі | Казковий патруль |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 381 ₴
