Набір для створення слайма / лізуна своїми руками "DIY slime"

- Немає в наявності
- Код: 2-2271
277 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Слайм | Slime | лізун - це в'язкий желеподібний матеріал, який складається з особливого клея. Цей набір дозволяє вашій дитині зробити слайми своїми руками.
Особливості іграшки:
- у наборі йде спеціальний клей, який змішуючись з різними барвниками та порошками, утворює яскравий, незвичайний слайм.
Характеристики:
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 15 х 6,5 х 11 см
- Вага: 200 г
- Вік: від шести років
- Країна виробник: Китай
Комплектація:
- Ложечка і паличка для змішування
- Порошки
- Блискітки
- Спеціальна рідина для слайма
- Слайм клей
- Емність для змішування
- Іграшка в слаймі (іграшка може відрізнятися від фото)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slime |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Хімія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
- Ціна: 277 ₴

