Ігровий набір Трансформери "Роботи поїзда / Robot trains" Альфа та Кей 14см

- Немає в наявності
- Код: 2-2274
466 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роботи поїзда - це популярний дитячий мультфільм, в якому розповідається історія про відважні живі поїзди, які борються і долають усі перешкоди на своєму шляху, об'єднуючись у дружну та згуртовану команду. У цьому наборі представлені два основні герої Альфа і Кей (Key & Alfa).
Особливості іграшки
- Роботи трансформуються на поїзди
Характеристики
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 17 х 11 х 29 см
- Висота роботів: 14 см
- Вага: 400 г
- Країна виробник: Китай
- Вік: від 3 років
Комплектація
- Два ключові герої мультика Альфа і Кей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 140 мм |
| Персонажі | Robot Trains |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
- Ціна: 466 ₴
