Іграшка Ліга Вотчкар (машинка Блювіл і Джин) + запускач Watch Car синій

- Немає в наявності
- Код: 2-2302
484 ₴
Мультфільм "Лига Вотчкар. Битви чемпіонів" Зроблено у Південній Кореї. Але хлопці в Україні дивляться його з задоволенням. Адже дух гонок і суперництва зрозумілий в будь - якій країні. Яскраво-синій Блюввіл під управлінням Джино - визнаний лідер серіалу. Автомобіль BlueWill є учасником Бойової Ліги, створеної для захисту Всесвіту WatchCar. Він перевершує інші машинки по сміливості і красі.
Лідер « Бітви чемпіонів» Блюввіл з ключем і пусковою платформою
Гоночні автомобілі Ліги Вотчкар є особливими. У сюжеті мультфільму вони володіють штучним інтелектом, можуть змінювати властивості для виконання бойової або спортивної роботи. Блюввіл Джино - автомобіль трансформер. Він запускається за допомогою "магічного" ключа з спеціальної платформи. Цей пристрій, як годинник, кріпиться на руці. Всі потрібні атрибути для запуску Блюввіл включено до набору:
- машинка
- пускова платформа;
- ключ для запуску;
- монета сили.
Характеристики:
- Бренд: DABITOY
- Пакування: коробка
- Колір: Синій
- Вік: 3-10 років
- Вага в упаковці: 285 г
- Габарити в упаковки: 24 x 19 x 6 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
Ця серія машинок не відкривається
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dabitoy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 285 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 484 ₴



