Муха на радіокеруванні

- Немає в наявності
- Код: 20104
405 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка муха з дистанційним пультом управління. Якщо вашого непосиду складно чимось здивувати та зацікавити, то ця весела тварина на р/у муха призначена спеціально для нього. Весела комаха "може" пересуватися в усіх напрямках, має колеса на нижній частині конструкції. У комплекті з іграшковим мухою передбачено дистанційний пульт, з яким легко справиться навіть новачок. Корпус, лапки і крила інтерактивної мухи розроблені з зносостійкого пластику, який не містить токсичних та їдких речовин у складі. Іграшка є абсолютно безпечною навіть для найменших карапузів, і підійде як для хлопчика, так і для дівчинки.
Особливість:
Особливість:
- Рух у перед і в сторону
- Світлові ефекти
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик, гума
- Габарити іграшки: 11 х 4 х 9 см
- Габарити упаковки: 18 х 5 х 16 см
- Вік: від 5 років
- Ел-ти живлення: Батарейки: 6 х AG-13 (немає в комплекті)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Двигун | Електричний |
| Радіус дії | 3 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | ІЧ |
| Тип моделі | Тварини |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 405 ₴


