Великий гумовий динозавр Тиранозавр Тірекс 58 см

- Немає в наявності
- Код: 20105
580 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доісторичний Динозавр Тірекс, найгрізніший хижак епохи динозаврів. Іграшка значних розмірів, довжина складає 58 см. Виконаний з м'якої гуми, має високу деталізацію.
Характеристики:
- Упаковка: Пакет
- Країна виробник: Китай
- Колір: Коричнево-білий
- Матеріал: Гума
- Габарити динозавра: 58 х 9 х 26 см
- Висота динозавра 26 см
- Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 580 ₴



