Великий Трансформер Оптімус Прайм зі звуком 30 см

- Немає в наявності
- Код: 20109
1 054 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер є зменшеною копією популярного героя Оптимус Прайм, фільму Трансформери. Він здатний змінювати форму і перетворюватися на вантажівку. Така іграшка подарує кожному хлопчику радість, задоволення та багато часу приємної та захоплюючої гри. Світлові та звукові ефекти працюють від батарейок які йдуть в комплекті і вже встановлені в трансформер. Іграшка чудово підійде як подарунок будь-якому хлопчику віком від 5 років!
Особливість:
- Світлові та звукові ефекти
Комплектація:
- Робот трансформер
- Зброя
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Синій
- Висота трансформера: 30 см
- Габарити упаковки: 36 х 18 х 48 см
- Вік: від 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Висота | 300 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 480 мм |
- Ціна: 1 054 ₴


