Набір роботи цифри трансботи Цифри трансформери 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

- Немає в наявності
- Код: 20178
912 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У колекцію увійшло 10 чисел, кожна з яких трансформується у свій унікальний образ, але це ще не все. Як тільки Ви зберете моделі, їх можна буде об'єднати і отримати повноцінну модельку страшного, бойового робота.
Щоб зібрати великого робота Вам знадобляться такі цифри: 1,2,3,4,5, 6, 7, 8, 9 і 0.
Самі собою цифри трансформуються в транспорт найпопулярніших видів.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різноцвіт
- Вага в упаковці: 500 г
- Вік: від 5 років
- Габарити однієї цифри: 8 х 3 х 7 см
- Габарити в упаковці: 35 x 15 x 33 см
- Висота робота: 28 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Цифри 1,2,3,4,5, 6, 7, 8, 9, 0.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
| Персонажі | Роботи трансформери |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 912 ₴




