Набір роботів цифри трансботи Цифри трансформери 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

- Немає в наявності
- Код: 20179
709 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У комплект увійшло 10 чисел та математичні знаки, кожна з яких трансформується у свій унікальний образ, але це ще не все. Як тільки Ви зберете моделі, їх можна буде об'єднати і отримати повноцінну модельку страшного, бойового робота.
Можливо зібрати два маленькі роботи з цифри 1,2,3,4,5 та 6,7,8,9,0 відповідно.
Великий робот збирається із цифр 1,2,3,4,5,6,7,8,9,0.
Самі собою цифри трансформуються в транспорт найпопулярніших видів.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різноцвіт
- Вага в упаковці: 500 г
- Вік: від 5 років
- Габарити однієї цифри: 7 х 3 х 8 см
- Габарити в упаковці: 31 x 13 x 28 см
- Висота великого робота: 26 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Цифри 1,2,3,4,5,6,7,8,9,0 та математичні знаки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 709 ₴


