Інтерактивна собака цуценя "Cute friends smart puppy LOLLIPOP"

- Немає в наявності
- Код: 2018
721 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна собака - Cute friends smart puppy PUDING
Інтерактивна іграшка собака Puppy PUDING. >Інтерактивна іграшка для малюків, наче справжній улюбленець, може рухати лапками, головою, і має світлові ефекти, звукові ефекти і цуценя може відповідати на дотик, гавкає, сідає тощо! Розумне цуценя буде веселити Вашу дитину, і стане справжнім другом.
Особливості:
Реагує на дотик Реагує на хлопки в долоніХарактеристики:
- Світлові і звукові ефекти
- Ходить, гавкає, сідає
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнокольоровий
- Тип елементів живлення: Батарейки ААА
- Кількість елементів живлення: 3
- Елементи живлення у комплекті: Ні.
- Вага в упаковці: 530
- Габарити в упаковці: 24 x 25 x 12 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Цуценя
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Вага | 560 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 721 ₴


