Набір роботи цифри трансботи Цифри трансформери 6 7 8 9 0

- Немає в наявності
- Код: 20181
554 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У комплект увійшло 5 чисел, кожна з яких трансформується на свій унікальний образ, але це ще не все. Як тільки Ви зберете моделі, їх можна буде об'єднати і отримати повноцінну модельку страшного, бойового робота.
Щоб зібрати великого робота Вам знадобляться такі цифри: 6,7,8,9,0 та математичні знаки
Самі собою цифри трансформуються в транспорт найпопулярніших видів.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різноцвіт
- Вага в упаковці: 500 г
- Вік: від 5 років
- Габарити однієї цифри: 6 х 4 х 4 см
- Габарити в упаковці: 33 x 7 x 39 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Цифри 6,7,8,9,0 та математичні знаки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 390 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 20181 |
- Ціна: 554 ₴



