Карета з конем на батарейках Рожева

- Немає в наявності
- Код: 20187
1 431 ₴
Розкішна карета з породистим пегасом внесе трохи казки і чарівництва в захопливий ігровий сюжет маленької дівчинки.
Білявий кінь має виразні очі, блакитну гриву з кучерявим хвостом і розмашистими світло-небесними фігурними крилами. Амуніція пегаса виконана у вигляді фігурних кристалів, які нагадують крижинки і доповнюють весь казковий образ благородної тварини.
Особливості коня:
- ходить;
- під час руху рухає головою і крилами;
- відтворює реалістичні звуки.
Чудова карета має воістину чарівний вигляд і виконана у формі великої кулі. Корпус прикрашений вилитими елементами декору у вигляді рослинних орнаментів, сердечок і завитків. На даху встановлено елегантну золоту корону, виготовлену з м'якої гуми, що надає чарівному кортежу додаткової розкоші та багатства. Карета розрахована на два місця і має двері, що відчиняються, рухомі колеса і світлові ефекти. На фігурній рамі встановлено чотири ліхтарики, які активують мерехтливе приємне підсвічування.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Рожевий
- Габарити іграшки: 30 х 14 х 28 см
- Габарити упаковки: 58 х 22 х 32 см
- Вік: від 3 років
Кінь працює від 4х батарейок типу «АА» - до комплекту не входять.
Світлові ефекти карети працюють від 2х батарейок типу «АА» - до комплекту не входять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Транспорт |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 1 431 ₴


