Ігровий набір Карета з конем

- Немає в наявності
- Код: 20188
730 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушайте на казковий бал у шикарній кареті разом із чудовою принцесою з лялькового набору.
Білява лялечка одягнена в ошатну сукню фіолетового відтінку, прикрашену блискучими паєтками і мереживом.
Шовковисте, довге волосся акуратно укладене в зачіску.
Фігурна карета з вилитими візерунками пофарбована в приємний бірюзовий колір із бузковими та білими вставками.
Граціозного, білого коня виготовлено з приємного, гладкого матеріалу, він запряжений сідлом.
У конячки довгий хвіст і шовковиста грива, яка легко піддається плетінню косичок.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Рожевий
- Габарити іграшки: 36 х 11 х 16 см
- Габарити упаковки: 45 х 12 х 28 см
- Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Транспорт |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 730 ₴


