Музична карета з кіньми та куклою

- Немає в наявності
- Код: 20189
1 467 ₴
Час збиратися на бал! Карета з лялькою - це казковий набір для юної принцеси зі світу чарівництва і пригод.
Білий кінь із фіолетовими очима має великі блакитні крила і рожеву гриву, які доповнюють весь казковий образ тварини.
Ефекти коня:
- йде вперед;
- під час руху рухає: головою, крилами і хвостом;
- відтворює реалістичні звуки, а після активує веселу пісеньку.
Карета виконана у двох колірних поєднаннях - блакитний і рожевий. Корпус прикрашений вилитими елементами декору у вигляді завитків, орнаменту і листочків. На даху встановлена елегантна золота корона. Карета розрахована на два місця і має двері, що відчиняються, рухомі колеса і світлові ефекти. На рамі встановлено чотири ліхтарики, які блимають синім і червоним кольором.
Симпатична лялька одягнена в ошатну рожеву сукню з мереживами. Біляве волосся акуратно зібране в косичку, а макіяж підкреслює весь ошатний образ. Взута лялька в красиві босоніжки на підборах у тон сукні.
Висота ляльки - 29 см. Вона має 3 точки артикуляції на руках, а також рухливі ноги та голову.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Висота ляльки: 29 см
- Габарити карети: 31 х 16 х 30 см
- Габарити упаковки: 66 х 18 х 34 см
- Вік: від 5 років
- Колір: Різні кольори
Комплектація:
- лялька;
- кінь;
- амуніція;
- 2 крила;
- карета;
- підставка для ляльки.
Ефекти карети працюють від 3-х батарейок АА на 1.5V - не входять до комплекту.
Ефекти коня працюють від 3-х батарейок АА на 1.5V - не входять до комплекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Транспорт |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 1 467 ₴


