Пазл Додо "Ноїв Ковчег" Dodo Puzzle

- Немає в наявності
- Код: 20191
308 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір Mon пазлів "Ноїв ковчег" розвивальна гра для діток від 3 років.
"Ноїв Ковчег" — чудово підходить для вивчення тварин в ігровій формі. З лицьового боку зображений Ноїв Ковчег, а з іншого як і які тварини йшли до нього.
Захопливий набір містить у собі картки із завданнями, вони поділені на кроки. Кожен крок відповідає за певне завдання, яке малюк має виконати. Також деякі кроки поділені на рівні від 1 до 3.
Пазл-гра тренує логіку, пам'ять, просторове мислення, дрібну моторику та творчі здібності.
Комплектація одного пазла:
- 1 двосторонній пазл;
- 1 двосторонній постер;
- 1 маркер, що сухостирається;
- 6 карток із завданнями.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна-виробник: Україна
- Матеріал: Картон
- Розмір зібраного пазла: 58 х 36 см
- Розмір коробки: d 13 х 23,5 см
- Розмір одного пазла 6 х 6 см
- Кількість елементів: 50
- Вік: від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 50 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 13 мм |
| Ширина упакування | 13 мм |
| Висота упаковки | 235 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 308 ₴


