Дерев'яний ігровий стіл футбольний

- Готово до відправки
- Код: 20198
2 799 ₴
2 527 ₴
З таким придбанням незалежно від погодних умов і пори року не виходячи з дому, можна влаштовувати захопливі матчі.
Правила гри досить прості й інтуїтивно зрозумілі: за допомогою телескопічних ручок, на яких розміщені фігурки гравців, необхідно обійти противника та забити м'яч у ворота, але водночас не забувати про захист свого боку. Високі бортики столу запобігають вильотам м'яча за межі поля. А для ведення чесного рахунку передбачений спеціальний циферблат на кожній стороні воріт, де Ви зможете фіксувати результат гри.
Компактний футбольний стіл чудово впишеться в будь-який інтер'єр, чи то квартира, чи то офіс, і стане найкращим придбанням для всієї родини!
Модель виготовлена з екологічно чистого матеріалу — міцного ДСП, доповнена металевими елементами та деталями з первинного пластику. Дизайн поєднує в собі лаконічні, стильні кольори: синій, білий і зелений. А бічні борти прикрашені яскравими наклейками з написами "Football sports".
Комплектація:
- ігрове поле;
- ніжки та додаткові деталі для стола;
- 2 циферблати;
- кріплення;
- 2 пластикові м'ячі;
- 6 металевих штанг із пластиковими фігурками.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна-виробник: Китай
- Матеріал: Дерево, пластик
- Колір: Синій
- Габарити в зібраному вигляді: 80 х 36 х 62 см
- Габарити упаковки: 73 х 8 х 36 см
- Вік: від 6 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість куль в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал опор столу | ДСП |
| Матеріал плити ігрового поля | Ламінована ДСП |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 527 ₴

