Набір іграшок на пальці Сім'я пальчиковий театр

- Немає в наявності
- Код: 20201
284 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приєднуйся до створення цікавих історій разом із набором іграшок на пальці "Пальчиковий театр"! Іграшки ідеальні для домашнього театру ляльок. Ці симпатичні звірятка створені для веселих розваг у компанії друзів та батьків.
Виготовлені із якісних матеріалів, завдяки чому підходять для гри навіть у ванній.
Характеристики:
- Упаковка: Демонстраційно відкрита
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Гума
- Розмір іграшки: 5 х 4 х 7 см
- Габарити упаковки: 17 х 4 х 20 см
- Вік: від 3 років
Комплектація:
- 5 фігурок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ляльковий театр, ляльки-рукавички |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Силікон |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 284 ₴
