Набір динозаврів 4 в 1 Вид 1

-9%
- Готово до відправки
- Код: 20213
558 ₴
506 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір є наочним ігровим посібником доісторичних ящерів, які населяли нашу планету мільйони років тому.
У комплектацію входить 4 яскраві фігурки, серед яких можна побачити найпопулярніших представників стародавнього роду. Також для відтворення більш реалістичного сюжету в набір входять різні декорації у вигляді розлогого дерева та масивного каменю.
Моделі фігурок виконані з первинного пластику, а гострі деталі у вигляді кігтів та захисних шипів виконані з гнучкої пластмаси. Ящіри відрізняються докладною деталізацією та повністю відповідає основним анатомічним особливостям класу, виду та типу.
У процесі гри дитина значно розширить кругозір, розвине уважність, посидючість, дрібну моторику, образне мислення, фантазію та уяву.
Характеристики:
У комплектацію входить 4 яскраві фігурки, серед яких можна побачити найпопулярніших представників стародавнього роду. Також для відтворення більш реалістичного сюжету в набір входять різні декорації у вигляді розлогого дерева та масивного каменю.
Моделі фігурок виконані з первинного пластику, а гострі деталі у вигляді кігтів та захисних шипів виконані з гнучкої пластмаси. Ящіри відрізняються докладною деталізацією та повністю відповідає основним анатомічним особливостям класу, виду та типу.
У процесі гри дитина значно розширить кругозір, розвине уважність, посидючість, дрібну моторику, образне мислення, фантазію та уяву.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 31 х 15 х 18 см
- Вік: від 3 років
- Колір: Різні кольори
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Динозавр |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 506 ₴

