Машинка перевертень на радіокеруванні з сенсорним браслетом

- Немає в наявності
- Код: 21936
924 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легендарна машинка-перевертень на радіокеруванні абсолютно точно подарує вашій дитині незабутні емоції. Наручний браслет, за допомогою якого машинці можна легко задати необхідну команду, робить гру ще цікавіше.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виконана з якісних полімерних матеріалів;
- в набір входить машинка-перевертень, наручний браслет для управління, акумулятор, USB-кабель для підзарядки акумулятора, викрутка;
- машинка-перевертень представлена в двох кольорових комбінаціях;
- живлення браслета - 2 батрейки АА, живлення машинки - акумулятор;
- оснащена підсвічуванням;
- має функцію подолання перешкод, завдяки спеціальній конструкції коліс.
У гру буде залучений кожен, від малого до великого, хто торкнеться цієї оригінальної трюкової іграшки. Завдяки її особливості долати перешкоди та незвичайному способу управління – сенсорному браслету, гра стає максимально активною, захоплюючою та цікавою. Під час роботи машинки грає музика. Машинка моментально реагує на рухи руки, здійснюючи маневри у заданому напрямку. Ваша дитина точно буде у захваті!
Комплектація:
- машинка-перевертень;
- наручний браслет для керування;
- акумулятор;
- USB-кабель для заряджання акумулятора;
- викрутка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Радіус дії | 15 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
- Ціна: 924 ₴



