Пляжний надувний Матрас Інтекс Intex 58772 Натхнення 178 х 84см, від 6 років

- Немає в наявності
- Код: 22909
731 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веселий літній відпочинок на пляжі або в басейні - до них потрібно підготуватися ґрунтовно!
Обравши надувний матрац «Натхнення», ви не залишитеся непоміченими на цій пляжній вечірці. Фотографічна якість принта вражає уяву!
Розмір матраца 178 х 84 см, він виготовлений із високоякісного вінілу, товщина матеріалу - 0,35 мм. Матрац виконаний за технологією I-Beam, що передбачає внутрішню систему підтримки у вигляді поздовжніх балок, тому, незважаючи на свою легкість, виріб дуже міцний і здатний витримувати вагу до 120 кг.
Матрац півторамісний, оснащений силіконовим клапаном.
Характеристики:
- Виробник: Intex
- Упаковка: Картонна коробка
- Матеріал: Вініл
- Товщина матеріалу: 0.35 мм
- Габарити: 178 х 84 см
- Вага: 1.8 кг
- Вік: від 6 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Тип насосу | Механічний ручний, механічний ножний |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.35 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 840 мм |
- Ціна: 731 ₴


