Пляжний надувний Матрас Інтекс Intex 58782 Лист 213 х 142sм, від 6 років

- Немає в наявності
- Код: 22910
963 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веселий літній відпочинок на пляжі або в басейні - до них потрібно підготуватися ґрунтовно!
Вибравши надувний матрац «Лист», ви не залишитеся непоміченими на цій пляжній вечірці. Реалістичність малюнка вражає уяву!
Розмір матраца 213 х 142 см, він виготовлений із високоякісного вінілу, товщина матеріалу - 0,30 мм. Матрац виконаний за технологією I-Beam, що передбачає внутрішню систему підтримки у вигляді поздовжніх балок, тому, незважаючи на свою легкість, виріб дуже міцний і здатний витримувати вагу до 120 кг.
Матрац півторамісний, оснащений силіконовим клапаном.
Характеристики:
- Виробник: Intex
- Упаковка: Картонна коробка
- Матеріал: Вініл
- Товщина матеріалу: 0.3 мм
- Габарити: 213 х 142 см
- Вага: 0,9 кг
- Вік: від 6 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Зелений |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Тип насосу | Механічний ручний, механічний ножний |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2130 мм |
| Ширина | 1420 мм |
- Ціна: 963 ₴


