Дитячий надувний плотик Інтекс Intex 56283 Острів кавунів 183 х 23см

- Немає в наявності
- Код: 22917
1 490 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плотик-матрац незвичайний своєю формою - він круглий!
Для зручності захоплення пліт оснащений по периметру канатиком.
З таким діаметром 183 см на ньому спокійно можуть розташуватися дві людини.
Матрац Кавун виготовлений зі щільного вінілу 0,30 мм.
Характеристики:
- Виробник: Intex
- Упаковка: Картонна коробка
- Матеріал: Вініл
- Товщина матеріалу: 0.3 мм
- Габарити: 183 х 23 см
- Вага: 3.5 кг
- Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 23 см |
| Діаметр | 183 см |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Тип | Надувна платформа |
| Товщина | 0.3 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 490 ₴
- Спосіб упаковки: 1


