Трансформер Тобот міні Tobot mini X

- Немає в наявності
- Код: 22918
361 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tobot mini X Трансформер яскраво оранжевого кольору. Трансформується із робота в машину за кілька кроків. Виконаний із пластику. Висота трансформера 12см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 120 мм |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 361 ₴
