Толокар машинка каталка ORION "Ретро" Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 22969
975 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У каталці є під сидінням багажник в який ваша дитина може покласти свої іграшки. На каталі є висока спинка для підтримки дитини під час руху. Каталка зроблена у вигляді Ретро - стильно і яскраво.
Габарити машинки 64 х 28 х 30 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 64 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22969 |
| Тип l | Толокари |
- Ціна: 975 ₴
