Толокар авто каталка ТЕХНОК Голубий

- Немає в наявності
- Код: 22972
903 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобіль має оригінальний аутентичний дизайн, він безпечний і ергономічний. Дитина зможе, як тато, підняти кришку капота і заглянути в моторний відсік і як мама, завантажити в багажник всі покупки з супермаркету. Дитина може котитися і керувати толокаром за допомогою керма, сидячи на ньому і відтявши ногами. Крім того, толокар оснащений високою спинкою, тримаючись за яку малюк може просто котити машинку перед собою: це зручне опора для дітей, які тільки почали ходити. Толокар виготовлений з пластику і дуже легкий, тому малюку не важко навіть втекти з нього, що вони, власне, і люблять робити.
Максимальне навантаження на 30 кілограмів.
Габарити машинки 65 х 44 х 31 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 31 см |
| Довжина | 65 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22972 |
| Тип l | Толокари |
- Ціна: 903 ₴

