Толокар Мотоцикл Технок Зелений

- Немає в наявності
- Код: 22977
1 431 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Толокар "Мотоцикл ТехноК" стане справжнім двоколісним улюбленцем для ваших малюків.
Мотоцикл має оригінальний спортивний дизайн, як у справжнього байка. Дітям буде весело самостійно кататися на ньому, відштовхуючи ніжками від землі. Проїзди мотоцикла з пом’якшеною вставкою забезпечують комфортну подорож у приміщенні і на вулиці.
Рульова ширина дозволяє малюкам вправно керувати байком, а ручки на ній виготовлені з м’якого й еластичного матеріалу, що дасть дитині ще більше зручності.
Якщо ж ваша крихітка втомлена, батькам буде легко переносити мотоцикл за спеціальну ручку, що розташована на корпусі.
З іграшкою "Мотоцикл ТехноК" ваша дитина відчуватиме себе справжнім байкером!
Габарити мотоцикла 71 х 51 х 35 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 71 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 51 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип l | Толокари |
| Артикул | 22977 |
- Ціна: 1 431 ₴

