Толокар Мотоцикл для дівчинки Технок Білий з рожевим

-27%
- Готово до відправки
- Код: 22980
1 556 ₴
1 140 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка "Мотоцикл ТехноК" призначена дітям молодшого та середнього дошкільного віку. Іграшка зроблена з високоякісного пластику, всі деталі надійно прикріплені до корпусу. Руль виготовлений з м’якого еластичного матеріалу, який не дозволяє зісковзувати ручки дитини. Колеса толокара виготовлені з міцного пластику з спеціальними вставками.
Для транспортування на мотоциклі використовують зручні ручки. Вага іграшки становить 2700 грам.
Габарити мотоцикла 71 х 51 х 35 см.
Без звуковых эффектов!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 51 см |
| Довжина | 71 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Колір | Білий |
| Ширина | 35 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип l | Толокари |
| Артикул | 22980 |
- Ціна: 1 140 ₴
