Толокар машинка каталка музична JOY Білий

- Немає в наявності
- Код: 22988
1 929 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина толокар сподобається вашій дитині своїм дизайном. Кататися на машинці легко і цікаво, просто відштовхуючи ніжками від землі. Навіть найменша дитина почуватиметься комфортно.
Толокар невеликих, але стійких пластикових коліс. Передні колеса машинки повертаються.
Каталка оснащена зручним сидінням, а під ним розміщений місткий багажник.
На рулі є кнопки з 2 пісеньками російською мовою, які будуть навчати вашу дитину правил дорожнього руху.
Позаду толокара передбачена висока спинка-ручка, на яку малюк може спиратися.
Особливість:
Толокар невеликих, але стійких пластикових коліс. Передні колеса машинки повертаються.
Каталка оснащена зручним сидінням, а під ним розміщений місткий багажник.
На рулі є кнопки з 2 пісеньками російською мовою, які будуть навчати вашу дитину правил дорожнього руху.
Позаду толокара передбачена висока спинка-ручка, на яку малюк може спиратися.
Особливість:
- Дві пісні російською
- Вмістливий багажник
- Сидячи зі спинкою
Характерики:
- Габарити машинки 66 х 29 х 39
- Максимальне навантаження: 23 кг
- Маса Ніто: 2.57 кг.
- Маса Брутто: 3.32 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 66 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22988 |
| Тип l | Толокари |
- Ціна: 1 929 ₴
- Спосіб упаковки: 1


