Толокар машинка-каталка музична JOY Червоний

- Немає в наявності
- Код: 22993
2 109 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-толокар JOY сподобається вашій дитині своїм дизайном. Кататися на машинці легко і цікаво, просто відштовхуючи ніжками від землі.
Толокар невеликих, але стійких пластикових коліс. Передні колеса машинки повертаються автомобілем.
На панелі машинки є кнопочка, яка включає 2 пісні російською мовою з правилами дорожнього руху, а також підсвічування фар.
Позаду толокара передбачена висока спинка-ручка, на яку малюк може спиратися. Під сидінням стоїть вмістливий багажник.
Завдяки зручному сидінням і підніжкам навіть найменші діти почуватимуться зручно.
Ззаду толокара встановлюється додатковий важіль, який запобігає охолодженню.
Особливість:
- Багажник
- Підсвічування для фар
- Дві пісні російською
Характерики:
- Габарити машинки: 60 х 30 х 40 см
- Висота машинки від підлоги до сидіння: 25 см.
- Максимальне навантаження: 30 кг
- Маса Ніто: 2,95 кг.
- Маса Брутто: 3,35 кг.
Ефекти працюють від 4 батарейок типу « AA» 1.5 V (не включені до комплекту).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.9 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 60 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22993 |
| Тип l | Толокари |
- Ціна: 2 109 ₴
- Спосіб упаковки: 1



