Толокар машинка-каталка музична JOY з батьківською ручкою Червоний

- Немає в наявності
- Код: 22998
1 507 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка - толокар сподобається вашій дитині своїм дизайном. Кататися на машинці легко і цікаво, просто відштовхуючи ніжками від землі.
Толокар невеликих, але стійких пластикових коліс. Передні колеса машинки повертаються автомобілем.
Каталка оснащена зручним сидінням, а під ним розміщений місткий багажник.
На рулі є кнопки, які включають веселі мелодії.
Завдяки зручному сидінням зі спинкою, підніжок, зніманню захисного бампера і ручці батьківського контролю, навіть найменші дітки почуватимуться комфортно.
Ззаду толокара встановлюється додатковий важіль, що запобігає охолодженню.
Особливість:
- Веселі мелодії
- Багажник
- Батьківська ручка
Характерики:
- Габарити машинки: 67 х 30 х 32 см
- Висота машинки з ручкою: 87 см
- Максимальне навантаження: 23 кг
- Маса Ніто: 3,65 кг.
- Маса Брутто: 4,1 кілограм.
Музикальний кермо працює від 2-х батарейок типу « AA» 1.5 V (не входять до комплект)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.6 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 67 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22998 |
| Тип l | Толокари |
- Ціна: 1 507 ₴
- Спосіб упаковки: 1


