Толокар машинка каталка музична JOY Lamborghini Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 23026
1 382 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка - толокар LB 101 сподобається вашій дитині своїм яскравим кольором і яскравими наклейками. Кататися на машинці легко і цікаво, просто відштовхуючи ніжками від землі.
Толокар невеликих, але стійких пластикових коліс. Передні колеса машинки повертаються.
Завдяки зручному сидінням навіть найменші діти почуватимуться зручно.
Під сидінням стоїть вмістливий багажник.
На руслі машинки є каннопочки, які включає 2 пісні російською мовою з правилами дорожнього руху.
Особливість:
- Дві пісні російською з правилами дорожнього руху
- Вмістливий багажник
Характерики:
- Габарити машинки: 66 х 36 х 34 см
- Максимальне навантаження - 30 кілограмів.
- Висота сидіння 22 см.
- Діаметр коліс - 14 см, ширина - 6 см.
- Ілюстрована інструкція щодо збирання у комплекті.
Ефекти працюють від 2-х батарейок 1.5V A (не включені до комплекту).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 66 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23026 |
| Тип l | Толокари |
- Ціна: 1 382 ₴
- Спосіб упаковки: 1


