Толокар машинка каталка музична спорткар JOY Червоний

- Немає в наявності
- Код: 23035
1 123 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка - толокар сподобається вашій дитині своїм яскравим кольором і яскравими наклейками. Кататися на машинці легко і цікаво, просто відштовхуючи ніжками від землі.
Толокар невеликих, але стійких пластикових коліс. Передні колеса машинки повертаються.
Завдяки зручності сидіння, підніжок, навіть найменші діти почуватимуться комфортно.
Під сидінням стоїть вмістливий багажник.
На руслі машинки є каннопочки, які включає 2 пісні російською мовою з правилами дорожнього руху.
Особливість:
- Кнопка на рулі містить пісні
- Багажник
Характерики:
- Габарити машинки: 66 х 36 х 34 см
- Максимальне навантаження - 30 кілограмів.
- Висота сидіння 22 см.
- Діаметр коліс - 14 см, ширина - 6 см.
- Ілюстрована інструкція щодо збирання у комплекті.
Ефекти працюють від 2-х батарейок 1.5V A (не включені до комплекту).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 66 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23035 |
| Тип l | Толокари |
- Ціна: 1 123 ₴
- Спосіб упаковки: 1



