Набір героя Залізна людина рукавичка зі зброєю та фігуркою

- Немає в наявності
- Код: 23055
281 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжній супергерой не може обійтися без спеціального спорядження, адже найчастіше саме в ньому криється вся його сила та міць.
Щоб бути готовим до нових подвигів, завжди необхідно мати під рукою головні атрибути героя.
Розмір рукавички 21 х 14 см. Висота фігурки 8 см.
Особливості:
- набір складається з рукавички павука, гумки, браслета, 4-х фішок та фігурки супергероя;
- голова фігурки супергероя, що відкривається;
- браслет запускає фішки при натисканні на важіль, розташований збоку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Висота | 80 мм |
| Персонажі | Месники |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 281 ₴
