Набір героя Капітан Америка рукавичка зі зброєю та фігуркою

- Немає в наявності
- Код: 23056
281 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжній супергерой не може обійтися без спеціального спорядження, адже найчастіше саме в ньому криється вся його сила та міць.
Щоб бути готовим до нових подвигів, необхідно завжди мати під рукою головні атрибути героя.
Особливості:
Щоб бути готовим до нових подвигів, необхідно завжди мати під рукою головні атрибути героя.
Особливості:
- набір складається з рукавички павука, гумки, браслета, 4-х фішок та фігурки супергероя;
- голова фігурки супергероя, що відкривається;
- браслет запускає фішки при натисканні на важіль, розташований збоку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | Блістер |
| Персонажі | Месники |
| Стан | Новий |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 50 мм |
| Довжина паковання | 190 мм |
| Висота паковання | 310 мм |
- Ціна: 281 ₴
