Водний пістолет з насосом Крокодил 32 см

- Немає в наявності
- Код: 23059
284 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний пістолет у вигляді крокодила з насосом. Пістолет виготовлений з пластику і має вмонтований балон для води. Довжина пістолета 32 см, зброя стріляє водою на 6-8 метрів.
Особливість:
- об’ ємний балон;
- Стріляє на 6-8 метрів;
- Могутня накачка тиску.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 284 ₴
