Машина перевертень на радіокеруванні з парогенератором Чорний з зеленим

- Немає в наявності
- Код: 23064
952 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужна дрифт машина - представлена як сучасна радіокерована модель, яка неодмінно стане хітом швидкісних, звивистих і кільцевих трас!
Особливості:
- футуристичний дизайн та відмінне опрацювання кожної деталі;
- мерехтливе підсвічування коліс;
- парогенератор;
- потужні роликові колеса;
- чудові звукові ефекти;
- акумуляторна батарея 3.7 V.
Супершвидкісний автомобіль має покращену систему роликових коліс, яка дозволяє здійснювати неймовірні та запаморочливі трюки за допомогою особливої техніки їзди з контрольованим занесенням - дрифт. Машинка дуже легко ковзає поверхнею, тому контролювати ступінь занесення буде не тільки весело, але й пізнавально. Машинка обладнана парогенератором, який випускає холодну пару з вихлопної труби.
Комплектація:
- машина;
- пульт керування;
- акумуляторна батарея 3.7 V;
- USB шнур для заряджання акумулятора;
- пляшечка для води;
- викрутка.
Пульт керування працює від 2-х батарейок типу "АА" - в комплект не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 12 м |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3.7 мА/год |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
- Ціна: 952 ₴





