Пістолет з мильними бульбашками Рибка Синій

- Немає в наявності
- Код: 23074
324 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Установка для запуску мильних бульбашок у вигляді рибки. Під час запуску бульбашок іграшка світиться. Знизу до рибки підключається баночка з мильними бульбашками, яка йде в комплекті. Розмір установки: 15 х 6 х 17 см. Іграшка працює від батарейок. У комплекті дві баночки з мильними бульбашками.
Особливість:
- Працює від батарейок
- Світлові ефекти
Комплектація:
- Іграшка
- Дві баночки з бульбашками
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
- Ціна: 324 ₴
