Лялька Монстер Хай 28 см Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 23083
304 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Монстер у чудовому сіро-рожевому вбранні. Висота ляльки 28 см. Кука шарнірна, руки, ноги, голова рухомі.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Висота ляльки: 28 см
- Габарити упаковки: 30 х 14 х 15 см
- Вік: від трьох років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 28 см |
| Персонажі | Monster High |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 304 ₴
