Антистресс Динозавр Гуджитсу Тіранозавр.

- Немає в наявності
- Код: 23099
309 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розтягуй, стискай, мні! Збери неймовірну колекцію з шести іграшок.
Антистрес із серії "Jurassic World" - це найупізнаніші динозаври, які веселять маленьких поклонників ери цих чудових тварин.
Іграшка легко тягнеться, а потім знову приймає свою колишню форму. Вона дуже приємна на дотик, м'яка і тягуча.
Герой Гуджитсу має унікальне, наповнене піщаною сумішшю, тіло.
Особливості:
Антистрес із серії "Jurassic World" - це найупізнаніші динозаври, які веселять маленьких поклонників ери цих чудових тварин.
Іграшка легко тягнеться, а потім знову приймає свою колишню форму. Вона дуже приємна на дотик, м'яка і тягуча.
Герой Гуджитсу має унікальне, наповнене піщаною сумішшю, тіло.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- наповнювач - піщана суміш;
- представлено у 6-х видах;
- розтягується в 3 рази;
- яскравий і барвистий дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 309 ₴
