Дитяча водна зброя пістолет водний з рюкзаком Динозаврик

- Немає в наявності
- Код: 23102
322 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний насос з балоном зроблений в яскравому, оригінальному дизайні - у формі кумедного Динозаврика. Приємні контрастні кольори і вилиті елементи гармонійно комбінуються між собою і надають зброї ще більше мультяшності. Габарити рюкзака 35 х 5 х 31 см.
Особливості:
Особливості:
- Довжина струму 4-6 м.
- Стильний кольоровий принт;
- Текстильні ремешки;
- Пістолет із потужним водним потоком;
- Об'ємний балон.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна дальність стрільби | 6 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 322 ₴
